Egzamin wstępny – kierunek grafika

lipiec 07

Egzaminy wstępne na kierunki realizowane na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej odbędą się na wydziale: ul. Oskara Sosnowskiego 11, Białystok.

Terminy egzaminów wstępnych na Wydział Architektury Politechniki Białostockiej:
  • kierunek architektura
    5.07.2022 r., godz. 9.00 zadanie 1, o godz. 15.00 zadanie drugie
  • kierunek architektura wnętrz
    6.07.2022 r., godz. 9.00 zadanie 1, o godz. 15.00 zadanie drugie
  • kierunek grafika
    7.07.2022 r., godz. 9.00 zadanie 1, o godz. 15.00 zadanie drugie

Na egzamin kandydaci przynoszą:

• dowód tożsamości
  • dowód wniesienia opłaty za przeprowadzenie rekrutacji (gdy opłata ta nie jest widoczna na koncie kandydata w IRK)
  • przybory niezbędne do wykonania zadań egzaminacyjnych: ołówek, kredki (kredka potrzebna jest tylko na egzaminie na kierunek: grafika).

Politechnika Białostocka zapewnia deskę kreślarską i brystol.

Zakazane jest używanie telefonu komórkowego, ani innego urządzenia rejestrującego obraz i/lub dźwięk.