Dzień otwarty MBA

wrzesień 21

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów  serdecznie zaprasza w piątek 21 września 2018 r. o godz. 9:00 na Dzień Otwarty MBA, który odbędzie się na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, ul. o. S. Tarasiuka 2, 16-001 Kleosin, w Sali Rady Wydziału.

Temat: „Metody  profesjonalnej analizy projektów inwestycyjnych” – Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów.
Prowadzący: Lucjan Śledź.

DLA KOGO:

Adresatami są: właściciele i pracownicy firm, którzy przygotowują założenia i analizują projekty rozwojowe związane z rozbudową lub modernizacją środków trwałych oraz wdrażaniem nowych produktów.

O SPOTKANIU:

Celem spotkania jest omówienie zasad planowania i analizowania projektów inwestycyjnych. Są to najważniejsze decyzje z punktu widzenia rozwoju i zwiększenia wartości Firmy. Popełnione błędy, nietrafione projekty o znacznych wydatkach, niestety mogą doprowadzić każdą firmę do bankructwa. Na zajęciach przybliżymy zasady budowy modelu przedsięwzięcia inwestycyjnego opartego o prognozowane przepływy pieniężne. Uczestnicy nauczą się kalkulować wartość projektu wykorzystując narzędzia oceny oparte o zdyskontowane przepływy pieniężnie. Na zajęciach odniesiemy się również do ryzyka związanego z realizacją projektu wykorzystując metodę analizy wrażliwości.

REJESTRACJA

Więcej informacji: