Dni Otwarte Politechniki Białostockiej

maj 29

online_platforma Clickmeeting

12-14

Dni Otwarte Online Politechniki Białostockiej odbędą się w dniach 27-29 maja 2020 r.

Dni Otwarte Politechniki Białostockiej „Wybierz PB”

Wszystkich kandydatów na studia w Politechnice Białostockiej, a w szczególności tegorocznych maturzystów, zapraszamy na serię wirtualnych spotkań online!

W Dniach Otwartych wezmą udział zarówno pracownicy PB, w tym przedstawiciele wydziałów, jak i studenci. Uczestnicy spotkania online przez cały czas trwania wydarzenia będą mogli na bieżąco zadawać pytania, na które później odpowiedzą prowadzący.

Podczas Dni Otwartych Online omówimy:

• studia w największej technicznej uczelni w regionie
  • sześć wydziałów oraz kierunki kształcenia
  • zasady rekrutacji na studia
  • Internetową Rejestrację Kandydatów
  • Maturę 2020 r.

Harmonogram:

27 maja od godz. 12.00 – Wydział Architektury oraz Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku

28 maja od godz. 12.00 – Wydział Elektryczny oraz Wydział Mechaniczny

29 maja od godz. 12.00 – Wydział Informatyki oraz Wydział Inżynierii Zarządzania

Gościem specjalnym Dni Otwartych Online będzie dr Marta Białobrzeska nauczycielka języka polskiego, która pełni też funkcję konsultanta metodycznego i egzaminatora maturalnego. W przerwie pomiędzy prezentacjami wydziałów nauczycielka Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej odpowie na najbardziej nurtujące pytania tegorocznych maturzystów

Niespodzianką dla kandydatów biorących udział w wydarzeniu online będą wirtualne wizytówki, czyli krótkie nagrania z poszczególnych wydziałów.

Zarejestruj się na platformę Clickmeeting

Dni Otwarte Online odbędą się na platformie Clickmeeting. Każdy Dzień Otwarty Online rozpocznie się o 12:00. Spotkanie potrwa około dwóch godzin, z krótką przerwą w trakcie.

Zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych PB!

Spotkajmy się online!