Studenci logistyki nagrodzeni przez Multicco

14-11-2019

W semestrze letnim tworzyli portal kontrahenta dla firmy spedycyjno-transportowej Multicco Group. 7 listopada 2019 r. studenci logistyki za swoje prace otrzymali nagrody pieniężne i dyplomy.

Multicco Group nagrodziło najlepsze projekty studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania. Ich prace dotyczące opracowania portalu kontrahenta powstawały w ramach przedmiotu „Studia przypadków” prowadzonego przez dr Martę Jarocką i dr Urszulę Ryciuk. Dyplomy, w imieniu przedsiębiorstwa Multicco, wręczyli studentom kierownik działu TSL Krzysztof Urynowicz i kierownik działu TSL Aneta Samojlik.

Jakub Cwynar, Business Development Manager Multicco Group podziękował studentom oraz ich opiekunom za zaangażowanie: Studenci podeszli do tego zadania bardzo profesjonalnie. Spotkania robocze w trakcie realizacji prac były dawką dużej wiedzy, także dla mnie osobiście. Niektóre pomysły będą wykorzystane w bieżącym usprawnianiu procesów w systemie TMS. Doceniamy również bezpośrednie zaangażowanie w projekt dr Urszuli Ryciuk i dr Marty Jarockiej. Najważniejsze było pozytywne nastawienie i wsparcie, które można było odczuć w naszych kontaktach.

Podziękowania za podjęcie współpracy z Wydziałem Inżynierii Zarządzania, na ręce przedstawicieli przedsiębiorstwa złożył dr Łukasz Nazarko, pełnomocnik dziekana WIZ ds. rozwoju i współpracy.

Przedstawiciele Multicco Group wyróżnili nagrodą pieniężną w wysokości 500 zł najlepszy projekt przygotowany przez studentów. Czek otrzymała grupa w składzie: Sylwia Grzymała, Justyna Doroszko i Agata Grygoruk.

Multicco Group jest przedsiębiorstwem o międzynarodowym zasięgu oferującym usługi transportowe, spedycyjne i magazynowe. Firma zatrudnia 170 pracowników, siedziba firmy zlokalizowana jest w Warszawie. W białostockim oddziale zatrudnionych jest 120 osób.

(na podstawie informacji ze strony Wydziału Inżynierii Zarządzania PB)