Wystawa „Wczoraj i dziś”

23-10-2019
Wystawa „Politechnika Białostocka wczoraj i dziś”

W holu Centrum Nowoczesnego Kształcenia można oglądać wystawę „Wczoraj i dziś”.

Na wystawę składają się wielkoformatowe plansze przedstawiające ważne momenty z historii uczelni. Zobaczymy tu m.in. zdjęcia ilustrujące powstawanie obiektów na kampusie, ilustracje ukazujące transformacje godła uczelni czy fotografię z pierwszych demokratycznych wyborów.

Wystawa po raz pierwszy została udostępniona zwiedzającym 22 czerwca podczas Międzynarodowego Zjazdu Absolwentów Politechniki Białostockiej. Była też prezentowana podczas inauguracji roku akademickiego 2019/2020.