Wiosenne Targi Praktyk i Staży na PB – zgłoszenia pracodawców

23-02-2021
Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami PB zaprasza wszystkich pracodawców do udziału w wiosennej edycji Targów Praktyk i Staży Politechniki Białostockiej. W tym roku przybliżymy studentom i absolwentom Politechniki Białostockiej kulisy pracy w różnych zawodach, a pracodawcom oferujemy trzy pakiety targowe do wyboru.

Najbliższa edycja Targów odbędzie się pod hasłem #KulisyPracy. Chcemy pokazać, jak w praktyce wygląda praca programistów, architektów, robotyków, elektroników, kierowników budowy, menedżerów i wielu innych. Poruszymy tematy dobrych praktyk, wyzwań i trendów panujących w różnych branżach, obalimy stereotypy, opowiemy jak wygląda typowy dzień specjalisty i przedstawimy życie zawodowe inżynierów „od kuchni”.

Pracodawcom zainteresowanym udziałem w Targach proponujemy trzy pakiety do wyboru:

1. BASIC – zawierający promocję ofert w specjalnym newsletterze targowym rozesłanym do zainteresowanych studentów i absolwentów oraz publikację ofert pracy w stworzonym z myślą o Targach flipbooku targowym. Koszt udziału to 200 zł netto.
  2. STANDARD (newsletter targowy + flipbook oraz dodatkowo: podcast lub wywiad tradycyjny opublikowany na stronie, dodatkowa promocja materiału w mediach. Na potrzeby publikacji materiałów – wsparcie profesjonalnego copywritera.). Koszt udziału to 400 zł netto.
  3. PREMIUM (newsletter targowy + flipbook oraz dodatkowo: materiał video – film „Kulisy pracy” z udziałem pracownika firmy, opublikowany na stronie, dodatkowa promocja materiału w mediach. Na potrzeby stworzenia video – do dyspozycji operator i montażysta, za scenariusz video odpowiada zespół Biura Karier i Współpracy z Absolwentami PB). Koszt udziału to 500 zł netto.

Zgłoszenia pracodawców do udziału w Targach Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami PB przyjmuje do 8 marca.

Wiosenna edycja Targów Praktyk i Staży Politechniki Białostockiej odbędzie się 13 kwietnia 2021 w formie zdalnej.

Pokażmy wspólnie młodym ludziom tajniki zawodów, do których przygotowują się, wybierając studia na Politechnice Białostockiej!

Pracodawców zainteresowanych współpracą i szczegółami zachęcamy do kontaktu: kariera@pb.edu.pl i  tel. 85 746 97 54  lub 728 912 221.