TOEIC® Listening and Reading Test

21-11-2019
logo egzaminu TOEIC

Studium Języków Obcych Politechniki Białostockiej zachęca do udziału w kolejnej edycji egzaminu na certyfikat z języka angielskiego TOEIC® Listening and Reading Test! Rejestracja chętnych jest otwarta do 2 grudnia, do godz. 10:00 lub do wyczerpania miejsc.

Kiedy?

Najbliższa sesja TOEIC® Listening and Reading Test – Public Programme odbędzie się 12 grudnia 2019 r. (czwartek) o godz. 10.00 w auli Inno-Eko-Tech na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku. Egzamin trwa 2 godziny. Na salę testową uczestnicy wnoszą TYLKO dowód tożsamości, tradycyjny ołówek i gumkę!

Kod promocyjny

Pracownicy, studenci i absolwenci PB mogą uzyskać specjalny promo kod, dzięki któremu będą mogli przystąpić do egzaminu na preferencyjnych warunkach cenowych. Cena za egzamin z promo kodem wynosi 223 zł + 16 zł certyfikat.

Szczegółowe informacje oraz instrukcja uzyskania zniżki znajduje się na stronie Studium Języków Obcych

Przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do sesji egzaminacyjnej, zachęcamy do: