Szkolenia dla studentów i absolwentów

01-10-2019

Studenckie Koło Naukowe Formacja działające na Wydziale Inżynierii Zarządzania wraz z Podlaskim Instytutem Rzeczypospolitej Suwerennej (PIRS) organizuje cykl szkoleń dla studentów zwiększających kompetencje i podnoszących możliwości na rynku pracy.

Szkolenia są darmowe, każde jest potwierdzone certyfikatem, organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, przerwę kawową i przerwę obiadową.  Zgłoszenia przyjmowane są do 13.10.2019 r.
Jest to doskonała okazja na spotkanie z doświadczonymi ludźmi świata biznesu i nie tylko.

Harmonogram szkoleń:

1. Budowanie zespołu projektowego – 19.10.2019 r.
  2.  Zarządzanie mediami społecznościowymi i kreowanie własnej marki – 20.10.2019 r.
  3.  Wystąpienia publiczne i kontakt z mediami – 26.10.2019 r.
  4.  Pozyskiwanie funduszy, pisanie wniosków o dotacje – 27.10.2019 r.
  5. Fundraising, czyli pozyskiwanie finansowania od firm oraz podmiotów prywatnych – 16.11.2019 r.
  6. Koordynacja i zarządzanie projektem – 17.11.2019 r.

Szkolenia odbywają się w godzinach 9.00-16.00 w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej, ul. Zwierzyniecka 16.

Projekt dofinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Zgłoszenia są przyjmowane przez formularz kontaktowy.

Do pobrania:

PIRS_2.1-2 (5 MB)