Studencie, pomóż, wypełniając ankietę dotyczącą COVID-19!

20-07-2020
grafika przedstawiająca wyobrażenie koronowisusa

Zapraszamy wszystkich studentów studiów dziennych na Politechnice Białostockiej do udziału w badaniu dotyczącym uwarunkowań zachowań informacyjnych i postaw wobec pandemii COVID-19.

Kwestionariusz zawiera pytania odnośnie pandemii COVID-19 w Internecie, o postawy i zachowania zdrowotne, obawy dotyczące przyszłości oraz podstawowe informacje społeczno-demograficzne. Udział w badaniu jest anonimowy.

Ankietę można wypełnić online: https://ankiety.cm-uj.krakow.pl/index.php/survey/index/sid/415189/newtest/Y/lang/pl

Wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć więcej niż 15-20 minut.

Badanie realizuje Zakład Promocji Zdrowia i e-Zdrowia UJCM w Krakowie w ramach współpracy 40 ośrodków badawczych z całego świata. W badaniu wzięło już udział ponad 26 000 studentów z różnych krajów.