Spotkanie Opłatkowe Środowiska Akademickiego Białegostoku

13-12-2019

Spotkanie Opłatkowe Środowiska Akademickiego Białegostoku odbędzie się w środę,18 grudnia w Auli Magna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Początek o 19.00.

Wydarzenie uświetni koncert solistów oraz Chóru Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku pod dyrekcją Anny Moniuszko.

Spotkanie adresowane jest do pracowników, studentów i absolwentów wszystkich białostockich uczelni.

plakat na Spotkanie Opłatkowe Środowiska Akademickiego