Mobilny Punkt Szczepień na PB

09-11-2021
Grafika o działalności MPS do końca lutego
Do końca lutego 2022 r. czynny będzie Mobilny Punkt Szczepień na terenie kampusu Politechniki Białostockiej.

Uczelnia wspierana przez Wojewodę Podlaskiego włączyła się do Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. Na terenie kampusu Politechniki Białostockiej, tuż przy gmachu Wydziału Elektrycznego, funkcjonuje Kontenerowy Mobilny Punkt Szczepień. Jest on dostępny zarówno dla studentów i pracowników Uczelni, jak i innych osób chcących przyjąć szczepionkę.

Poczekalnia dla osób czekających na zaszczepienie i zaszczepionych oraz toalety dostępne są w Auli III przy Wydziale Elektrycznym PB. Wszystkie miejsca są w sposób widoczny oznakowane.

Zaszczepić się można od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8 do 16, w piątki – ze względu na obecność na kampusie osób studiujących zaocznie – punkt jest otwarty w godzinach 10 -18. Rejestracja dokonywana jest na miejscu. Przed szczepieniem należy wypełnić krótką ankietę.

W Mobilnym Punkcie Szczepień można zaszczepić się szczepionkami firm:

• Johnson & Johnson,
  • Moderna
  • Pfizer

Kontenerowy Mobilny Punkt Szczepień będzie funkcjonował na kampusie Uczelni do końca lutego.