Kursy języka chińskiego na PB dla dorosłych i… dzieci

27-01-2020
Kurs chińskiego na politechnice białostockiej

Klasa Konfucjańska Politechniki Białostockiej zaprasza na kolejny semestr kursu języka chińskiego dla dorosłych, młodzieży i… dzieci!

Obecnie prowadzone są zajęcia dla ośmiu grup kontynuujących naukę na różnych poziomach zaawansowania. W związku z rozwojem oraz coraz większym zainteresowaniem nauką języka chińskiego, w przyszłym semestrze zostaną utworzone dwie nowe grupy dla początkujących: dla osób dorosłych oraz grupa dziecięca. Zapisy przyjmowane są do 15 lutego.

Oferta skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych nauką języka i poznaniem kultury chińskiej – studentów, pracowników oraz osób niezwiązanych z uczelnią. Zajęcia w semestrze letnim (w wymiarze 30 lub 54 godzin) odbywać się będą na kampusie Politechniki Białostockiej. Tym razem KK PB zdecydowała się również na otwarcie grupy dziecięcej.

Zajęcia prowadzą chińskie lektorki: Weiwei LU i Yajie XU (można je znaleźć na facebooku), które wprowadzą kursantów w tajniki kaligrafii chińskiej, malarstwa, kultury i zwyczajów. W nowym semestrze do zespołu dołączy kolejna młoda, uzdolniona lektorka: Zhen CAO, która poprowadzi nowo powstałe grupy.

Zgłoszenia udziału w kursie języka chińskiego przyjmujemy do 15 lutego (liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń). Wypełnij formularz zgłoszeniowy (65 KB) i odeślij na adres: chinski@pb.edu.pl. Kontakt telefoniczny: 85 746 7045

Zapraszamy do śledzenia najnowszych aktualizacji na profilu na Facebooku.