Kurs języka chińskiego na Politechnice Białostockiej

08-09-2020
na czerwonym tle napis w języku chińskim oraz polskim: Kursy języka chińskiego dla osób początkujących i kontynuujących naukę. Zapisy do 8 października 2020 r. zgłoszenia na pb.edu.pl/klasa-konfucjanska/
Klasa Konfucjańska Politechniki Białostockiej zaprasza na kolejny rok z kursami języka chińskiego dla dorosłych, młodzieży i… dzieci! To propozycja zarówno dla osób początkujących, jak i kontynuujących naukę. Zapisy przyjmowane są do 8 października 2020.

Oferta skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych nauką języka i poznaniem kultury chińskiej – studentów, pracowników oraz osób niezwiązanych z uczelnią. Zajęcia w semestrze zimowym (w wymiarze 28 lub 54 godzin) odbywać się będą na kampusie Politechniki Białostockiej w nowej siedzibie Klasy, urządzonej w chińskim stylu. KK PB zdecydowała się również na otwarcie nowej grupy dziecięcej.

Zajęcia będą prowadzone w j. angielskim przez wykwalifikowane lektorki oddelegowane z Chin, które wprowadzą kursantów w tajniki kaligrafii chińskiej, malarstwa, kultury i zwyczajów. Oferowane przez Klasę kursy językowe przygotowują kursantów do egzaminu HSK – państwowego egzaminu znajomości j. chińskiego, który jest uwzględniany przez uniwersytety i firmy na całym świecie. Zdanie egzaminu HSK jest również pierwszym krokiem w ubieganiu się o wyjazd na stypendium do Chin.

Klasa Konfucjańska Politechniki Białostockiej przy współpracy z Instytutem Konfucjusza w Opolu, Politechniką Pekińską oraz Centralą Instytutu Konfucjusza (Hanban) w Pekinie oferuje liczne programy stypendialne w Chinach, w tym program Stypendium Konfucjusza.

Studentom PB, pracownikom PB oraz członkom rodziny pracownika PB przysługują specjalne rabaty*!

Zgłoszenia udziału w kursie języka chińskiego są przyjmowane do 8 października (liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń). Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie w zakładce „Kurs języka chińskiego” znajduje się formularz zgłoszeniowy.

* Rabat dotyczy członków najbliższej rodziny pracownika PB, tj. współmałżonka i dzieci (maks. 2 osoby).

Kontakt:

Klasa Konfucjańska Politechniki Białostockiej