Konkurs o indeks. EL-ROBO-MECH

09-02-2020
na granatowym tle symbol ufo opatrzonego logiem konkursu, czyli symbolem klucza francuskiego, ze statku powietrznego wychodzą promienie skanujące miasto przedstawione w postaci czarnych sylwetek budynków. W centralnym miejscu grafiki napis w kolorze żółtym: konkurs El-Robo-Mech

W tym konkursie liczą się pomysły na innowacje techniczne oraz sposób ich zaprezentowania.

Konkurs EL-ROBO-MECH organizują wspólnie Wydział Mechaniczny oraz Wydział Elektryczny Politechniki Białostockiej. Na laureatów czekają więc indeksy na kierunki studiów oferowane przez te właśnie wydziały, a więc: ekoenergetykę, elektronikę i telekomunikację, elektrotechnikę, automatykę i robotykę, inżynierię biomedyczną, inżynierię materiałową i wytwarzania, mechanikę i budowę maszyn, mechatronikę.

Aby wziąć udział w rywalizacji, uczestnicy (indywidualnie lub w zespole nie większym niż trzyosobowy) powinni przygotować pracę, która bezpośrednio lub pośrednio związana jest z mechaniką i budową maszyn, mechatroniką, automatyką i robotyką, informatyką stosowaną, energetyką, elektrotechniką, elektroniką, telekomunikacją lub inżynierią biomedyczną. W opisie zgłoszenia należy podać, na czym polega innowacyjność proponowanego rozwiązania i zaznaczyć wkład własny każdego z autorów.

Formularze zgłoszeniowe należy przesłać do 21 lutego 2020 r.

Harmonogram konkursu EL-ROBO-MECH 2019/2020:
  • do 21 lutego 2020 r. – nadsyłanie prezentacji dot. pracy konkursowej
  • do 6 marca 2020 r. – ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do II etapu