Politechnika Przyszłości

10-10-2020
Chciałabym, żeby to był silny ośrodek naukowy i nowoczesna uczelnia dydaktyczna, spełniająca standardy europejskie – tak o przyszłości Politechniki Białostockiej mówi Rektor prof. PB Marta Kosior-Kazberuk w wywiadzie dla portalu Geekstok.pl.

Dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB opowiada portalowi Geekstok:

• o wyzwaniach u progu nowej kadencji,
  • kobietach-rektorach, które stanęły na czele kilkunastu polskich uczelni,
  • o zmianach, które do życia naszej społeczności akademickiej wniosła pandemia,
  • o mocy dyplomu inżyniera w obecnych czasach,
  • o tym, jak będzie wyglądała Politechnika przyszłości?
Fotografia ilustracyjna do wywiadu z Panią Rektor na latformie Geekstok. Po lewej Magdalena Gołaszewska, po prawej Marta Kosior-Kazberuk

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu w serwisach:

Geekstok.pl

youtube.com/geekstok

facebook.com/geekstok

Geekstok.pl powstał z inicjatywy Politechniki Białostockiej. Serwis promuje naukę i osiągnięcia mieszkańców Podlasia, czerpie z bogactwa podlaskiego środowiska akademickiego – zarówno z mocy kreatywnych studentów, jak i kadry naukowej podlaskich uczelni. Prezentuje też niezwykłych ludzi nauki i biznesu, pomysły, inspiracje, wizje na przyszłość – potencjał twórczy naszego regionu. W marcu 2020 r. Geekstok.pl został nagrodzony w kategorii Content marketing ogólnopolskiego konkursu Genius Universitatis na najbardziej kreatywne kampanie promocyjne szkół wyższych.