Dni Otwarte w Akademikach Politechniki Białostockiej

01-07-2019
Grafika akcji dni otwarte w Akademikach

Zapraszamy na Dni Otwarte w Akademikach Politechniki Białostockiej. Domy studenta Alfa i Delta będą dostępne dla zwiedzających 13 lipca (sobota) od 10:00 do 14:00 oraz od 15 do 17 lipca (poniedziałek, wtorek, środa) między 9:00 a 14:00.

Dni otwarte to dobra okazja, aby zwiedzić akademiki i przekonać się, dlaczego warto w nich mieszkać. Będzie można obejrzeć pokoje, nowoczesne kuchnie, pralnie, rowerownie czy kluby studenckie Relax i Gammajka. Pracownicy akademików będą odpowiadali na pytania zwiedzających. Na miejscu będzie też można złożyć podanie o zakwaterowanie. Dokumenty będą przyjmowane w Domu Studenta Alfa.

Politechnika Białostocka oferuje studentom miejsca w czterech akademikach. Pokoje wyposażone są w standardowe meble i łącza internetowe. W Domu Studenta nr 1 jest też m.in. przychodnia lekarska, punkt ksero i biura organizacji studenckich. Akademiki znajdują się na kampusie uczelni, w sąsiedztwie większości wydziałów. Są też świetnie skomunikowane z innymi częściami miasta – w pobliżu domów studenta znajdują się przystanki autobusowe oraz stacja rowerów miejskich.