Matura na 100% – popraw maturę z matematyki podstawowej

Oferta kursu skierowana jest do osób, które nie zdały egzaminu maturalnego z matematyki lub wynik osiągnięty jest niezadowalający.

Opracowany jest na podstawie wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
Celem kursu jest utrwalenie, powtórzenie oraz poszerzenie swojej wiedzy z matematyki na poziomie podstawowym.

Każde zajęcia rozpoczynają się od krótkiego wstępu teoretycznego zwracającego uwagę na zagadnienia niezbędne do prawidłowego rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. W trakcie trwania kursu wykładowca zwraca szczególną uwagę na wszelkie „pułapki” czyhające na uczniów w trakcie zdawania rzeczywistego egzaminu maturalnego.
Kolejnym etapem jest przejście do wykorzystania pozyskanej wiedzy w praktyce. Na wstępie wykładowca rozwiązuje i omawia kilka rodzajów zadań z danej tematyki. Powstałe niejasności wyjaśniane są na bieżąco z uczniami. Następnie uczniowie przystępują do samodzielnego rozwiązywania zadań z arkuszy egzaminacyjnych.
W celu utrwalenia przerobionego w trakcie zajęć materiału wykładowca przekazuje uczniom zestawy zadaniowe do samodzielnego rozwiązania w domu. Ewentualne problemy omawiane są na następnych zajęciach.

Po zrealizowaniu całego programu kursu przeprowadzany jest próbny egzamin maturalny. Jest on oceniany według kryteriów opracowanych przez CKE, a zadania wraz z prawidłowymi rozwiązaniami zostaną omówione na ostatnich zajęciach.

Cena: 605 złotych
Start: 5 sierpień 2019

Informacje i zapisy:
Centrum Studiów Podyplomowych i Innych Form Kształcenia
ul. Wiejska 45A (budynek Rektoratu)
15–351 Białystok

kursy [at] pb.edu.pl

Facebook Kursy na PB

Dane do przelewu:
Uczestnik kursu po uzyskaniu informacji o utworzeniu się grupy zobowiązany jest do dokonania opłaty za kurs w terminie wskazanym przez Centrum Studiów Podyplomowych i Innych Form Kształcenia. Opłatę należy uiścić przelewem na konto bankowe: Bank Pekao SA 30 1240 1154 1111 0000 2148 7604
W tytule przelewu prosimy wpisać:
„Imię i nazwisko uczestnika oraz temat kursu”