Targi Pracy Politechniki Białostockiej 2021

20-09-2021

Już 12 października rozpoczną się Targi Pracy Politechniki Białostockiej. Po roku przerwy, w wersji stacjonarnej, na odwiedzających będzie czekało około 50 pracodawców z największych firm w regionie i nie tylko, które aktualnie prowadzą rekrutację.

Targi Pracy to doskonała okazja, by poznać bliżej specyfikę firm, zapoznać się z dostępnymi ofertami pracy, porozmawiać z przedstawicielami pracodawców i zapytać np. o warunki zatrudnienia.

Wydarzenie ma już swoją renomę. Targi Pracy Politechniki Białostockiej są organizowane od kilku lat, a udział w  nich deklarują najwięksi pracodawcy w regionie i nie tylko. Często są to przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu, zatrudniające specjalistów, otwarte na rozwój i oferujące szereg zróżnicowanych ofert pracy.

W ramach wydarzenia 12 października na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej pomiędzy godziną 10.00 a 15.00 będzie można porozmawiać z przedstawicielami wielu różnych branż. Wśród wystawców dominują firmy produkcyjne, budowalne, związane z IT. Będzie też dużo zróżnicowanych ofert pracy biurowej, dla osób ze znajomością języków, które chcą się rozwijać i są otwarte na zdobywanie nowych doświadczeń.

Targi są skierowane do osób poszukujących pracy, chcących poznać bliżej największych pracodawców w regionie. Dużo ofert jest skierowanych do studentów i absolwentów uczelni technicznych, ale humaniści też znajdą coś dla siebie.

Drugiego dnia Targów, czyli 13 października, odbędą się szkolenia m.in. z zakładania działalności gospodarczej, umiejętności komunikacyjnych, a także inne, specjalistyczne warsztaty dla osób zainteresowanych. Program szkoleń będzie dostępny już wkrótce.

Warto też dołączyć do wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco są dodawane informacje o uczestnikach Targów oraz atrakcjach związanych z imprezą.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami Politechniki Białostockiej.

Wydarzenie jest współfinansowane przez Województwo Podlaskie

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności