Konkurs dla studentów

12-01-2021

Drodzy studenci i absolwenci,

Z wielką przyjemnością informujemy o oficjalnym rozpoczęciu konkursu AIPomysł, który kierujemy do wszystkich studentów przedsiębiorców i startupów w Polsce. 💫

Już teraz pomysłodawcy mogą rejestrować się i zgłaszać pomysły na stronie internetowej www.aipomysl.link by konkurować o nagrodę główną w wysokości do 400,000 zł.

❗️Zgłoszenie należy przesłać najpóźniej do 20.01.2021. 10 zwycięzców AIPomysł Półfinału, który odbędzie się końcem lutego 2021, kwalifikuje się do 6-miesięcznego Programu AIP, obejmujące wsparcie w przygotowaniu zgłoszonego pomysłu biznesowego do wdrożenia. Finał konkursu odbędzie się w październiku 2021.

👉 W konkursie mogą brać udział startupy pozauczelniane pod warunkiem, że mają w zespole studenta, absolwenta lub pracownika związanego z uczelnią.