Prof. Joanicjusz Nazarko nowym prezydentem EPPM Associaton

06-11-2018
Portret J.Nazarko

Międzynarodowa organizacja Engineering, Production and Project Management Association (EPPM Association ) ma nowego prezydenta. Jest nim prof. Joanicjusz Nazarko, dyrektor Międzynarodowego Chińskiego i Środkowo-Wschodnioeuropejskiego Instytutu Logistyki i Nauki o Usługach na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Na dorocznym zebraniu stowarzyszenia w Kapsztadzie (Republika Afryki Południowej) w dniu 27 września 2018 Rada Dyrektorów (Board of Directors) w jednogłośnym głosowaniu wybrała prof. Joanicjusza Nazarko na stanowisko prezydenta w kadencji 2019-2020. Prof. Nazarko zastąpi ustępującego prezydenta dra Kriengsaka Panuwatwanicha (Thammasat University, Tajlandia).

Sekretariat EPPM Association znajduje się na Tajwanie. Organizacja wydaje swoje czasopismo: EPPM Journal  oraz organizuje coroczne konferencje skupiające praktyków i teoretyków z obszarów związanych z inżynierią zarządzania. Ostatnie konferencje miały miejsce w Kapsztadzie (2018), Ammanie  (2017) i Białymstoku  (2016). Kolejny kongres odbędzie się w Berlinie (Call for Abstracts).