Politechnika Białostocka na Salonach Maturzystów 2024

06-09-2024
grafika wydarzenia
Jesteśmy wszędzie tam, gdzie młodzi ludzie poszukują informacji o kierunkach studiów i zasadach rekrutacji na uczelnię. Rozmawiamy, doradzamy, zachęcamy i podkreślamy atuty studiowania w Politechnice Białostockiej – największej uczelni technicznej w regionie północno-wschodniej Polski.

Przedstawicieli Politechniki Białostockiej spotkacie na wielu targach i spotkaniach edukacyjnych kierowanych do uczniów szkół ponadpodstawowych – w szczególności maturzystów. Przy naszym stoisku otrzymacie zwartą i przejrzystą informację dotyczącą oferty edukacyjnej, procesu rekrutacji, pełnej gamy sposobów na rozwijanie swoich pasji w czasie studiów.

W luźnej i przyjaznej atmosferze rozwiejemy ewentualne wątpliwości i odpowiemy na nurtujące was pytania. W myśl hasła #studiujdlasiebie #studiujwPB wspólnie wybierzemy najciekawszą ścieżkę edukacji, a później – ciekawej kariery zawodowej.

• Zdajesz w przyszłym roku maturę?
  • Chcesz wybrać studia, ale nie wiesz jakie?
  • Pomożemy Ci w tym!

Zapraszamy na wrześniowe Salony Maturzystów Perspektywy 2024!

Właśnie wystartowała nowa wrześniowa kampania informacyjna skierowana do uczniów, którzy przygotowują się do matury w 2025 roku. To właśnie oni potrzebują wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat czekających ich egzaminów oraz wyboru dalszej drogi edukacji: kierunków studiów, oferty szkół wyższych.

Taką wiedzę mogą zdobyć przychodząc na Salony Maturzystów organizowane w całej Polsce przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Politechnika Białostocka będzie obecna na trzech takich wydarzeniach! A 13 września zaprosi w swoje mury na Białostocki Salon Maturzystów.

Przedstawicieli Politechniki Białostockiej spotkacie:

Teren targów będzie dostępny dla odwiedzających w godz. 9:00–15:00. Wstęp wolny!

Uwaga! oprócz targów podczas Salonów odbywać się będą spotkania ze specjalistami Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Warto się na nie wcześniej zarejestrować. Organizatorzy Salonów zapraszają także do wypełnienia Ankiety Maturzysty. To upoważnia do odebrania bezpłatnego egzemplarza Informatora dla Maturzystów 2025 podczas Salonu.

W Lublinie, Łodzi i Warszawie Politechnika Białostocka będzie czekać na kandydatów na wspólnym stoisku wraz z Uniwersytetem w Białymstoku oraz Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku. Pod hasłem „Studiuj w Białymstoku” będziemy promować studia w naszym mieście w ramach kampanii Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Więcej informacji: