I Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców: Pomysły, Badania, Szkolenia

17-07-2024
Pierwsza Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców: Pomysły, Badania, Szkolenia - grafika
I Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców: Pomysły, Badania, Szkolenia, czyli 1st International Young Researchers Conference: Ideas, Research, Training – odbędzie się na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej w dniach 4-6 września 2024 r.
Wystartowały zapisy na wydarzenie, które objęła honorowym patronatem Rektor Politechniki Białostockiej.

I Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców to wydarzenie skierowane do młodych badaczy, studentów i doktorantów oraz uczestników z całego świata, zainteresowanych udziałem w interdyscyplinarnym przedsięwzięciu. Wydarzenie organizuje Samorząd Doktorantów Politechniki Białostockiej oraz Porozumienie Doktorantów Uczelni Technicznych.

Dlaczego warto wziąć udział? Konferencja, która odbędzie się w dniach 4-6 września 2024 r. na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej, stanowi znakomitą platformę do prezentacji wyników badań i wymiany informacji naukowych między młodymi naukowcami, którzy stawiają pierwsze kroki w kierunku innowacji. Umożliwi uczestnikom nawiązanie nowych kontaktów badawczych i biznesowych w celu przyszłej współpracy międzynarodowej, a warsztaty z umiejętności miękkich stanowić będą podstawę nauki dobrych praktyk dalszej pracy naukowej.

– Udział w konferencji to wyjątkowa okazja do zaprezentowania wyników badań realizowanych w ramach prac inżynierskich, magisterskich, czy też rozpraw doktorskich. To również szansa na nawiązanie kontaktów naukowych zarówno z pozostałymi uczestnikami, jak i profesorami z naszego komitetu naukowego. Uczestnictwo w wydarzeniu daje także możliwość opublikowania rozdziału w monografii. Serdecznie zapraszamy – zachęca do udziału w konferencji mgr inż. Adriana Dowbysz z Samorządu Doktorantów Politechniki Białostockiej, sekretarz Zarządu Porozumienia Doktorantów Uczelni Technicznych i jednocześnie doktorantka na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku.

Głównym celem konferencji jest promowanie działań badawczo-rozwojowych w następujących dyscyplinach naukowych:

• automatyka
  • elektronika
  • elektrotechnika i technologie kosmiczne
  • informatyka techniczna i telekomunikacja
  • inżynieria biomedyczna
  • inżynieria lądowa
  • geodezja i transport
  • inżynieria mechaniczna
  • inżynieria środowiska
  • górnictwo i energetyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria materiałowa
  • nauki o zarządzaniu i jakości.

Jesteś zainteresowany udziałem wydarzeniu? Zapisz się do 23 sierpnia – wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy na stronie!

Więcej o konferencji na stronie wydarzenia – zobacz!

Program konferencji – sprawdź!

Partnerzy Pierwszej Międzynarodowej Konferencji Młodych Naukowców: Pomysły, Badania, Szkolenia

(oprac. mz)