Święto Politechniki Białostockiej 2022

03-11-2022
Rektor i Senat Politechniki Białostockiej zapraszają do wspólnych obchodów Święta Politechniki Białostockiej. Uroczystość odbędzie się 1 grudnia 2022 r. w Auli Dużej na Wydziale Elektrycznym. Początek o godz. 12:15.

Uroczystość będzie transmitowana na pb.edu.pl

Święto Politechniki Białostockiej to uroczystość upamiętniająca powstanie naszej Uczelni, która wywodzi się z powołanej w grudniu 1949 roku Prywatnej Wieczorowej Szkoły Inżynierskiej w Białymstoku. To także okazja by uhonorować Pracowników i Studentów, których osiągnięcia przyczyniły się do rozwoju Politechniki Białostockiej.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:

• Otwarcie posiedzenia Senatu przez Rektor Politechniki Białostockiej dr hab. inż. Martę Kosior-Kazberuk, prof. PB
  • Wręczenie odznaczeń państwowych i medali KEN
  • Gratulacje z okazji nadania tytułów naukowych
  • Wręczenie dyplomów doktora habilitowanego i promocje doktorskie
  • Wręczenie odznaki „Zasłużony dla Politechniki Białostockiej”
  • Podziękowania dla emerytowanych pracowników
  • Gratulacje dla laureatów Konkursów na Najlepszego Studenta oraz Doktoranta PB
  • Wręczenie nagród Prezydenta Białegostoku za najlepsze prace dyplomowe podnoszące problemy przestrzenne Białegostoku
  • Wręczenie nagród w konkursie imienia prof. Mikołaja Busłowicza

Oprawa muzyczna uroczystości: Chór Politechniki Białostockiej pod dyrekcją prof. Wioletty Miłkowskiej.
Realizacja transmisji: PLATON TV

Regulamin uroczystości: Regulamin Święto Politechniki Białostockiej 2022

Utrwalanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestników Święta Politechniki Białostockiej 2022

Podczas uroczystości będą wykonywane fotografie i nagrywane wideo.

Wizerunek uczestników przebywających na terenie Politechniki Białostockiej może zostać utrwalony zarówno w formie zdjęć, jak i filmów, a następnie użyty dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych przez Organizatora.

Osoby, które nie wyrażają zgody na utrwalenie ich wizerunku proszone są o zgłoszenie tego faktu bezpośrednio fotografowi lub organizatorowi. Dalsze uczestniczenie w wydarzeniu bez powyższego zgłoszenia, Administrator traktuje jako wyraźne działanie potwierdzające przyzwolenie na przetwarzanie wizerunku jako danej osobowej.