Mobilny Punkt Szczepień na PB

24-01-2022
Grafika o działalności MPS do końca lutego
Do końca lutego czynny będzie Mobilny Punkt Szczepień na terenie kampusu Politechniki Białostockiej

Uczelnia wspierana przez Wojewodę Podlaskiego włączyła się do Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

Na terenie kampusu Politechniki Białostockiej pojawił się Kontenerowy Mobilny Punkt Szczepień.

Kontenerowy Mobilny Punkt Szczepień jest umiejscowiony przy gmachu Wydziału Elektrycznego w samym sercu kampusu Politechniki Białostockiej.

Poczekalnia dla osób czekających na zaszczepienie i zaszczepionych oraz toalety dostępne są w Auli III przy Wydziale Elektrycznym PB. Wszystkie miejsca są w sposób widoczny oznakowane.

MPS dostępny jest zarówno dla studentów i pracowników Uczelni, jak i innych osób chcących przyjąć szczepionkę.

Od poniedziałku do czwartku można zaszczepić się w godzinach od 8 do 16, w piątki – ze względu na obecność na kampusie osób studiujących zaocznie – punkt jest otwarty w godzinach 10 -18.

W Mobilnym Punkcie Szczepień można zaszczepić się szczepionkami firm:

• Johnson & Johnson,
  • Moderna
  • Pfizer

Rejestracja dokonywana jest na miejscu. Przed szczepieniem należy wypełnić krótką ankietę.

Kontenerowy Mobilny Punkt Szczepień będzie funkcjonował na kampusie Uczelni do końca lutego.

mapa kampusu Politechniki Białostockiej