Mobilny Punkt Szczepień na PB

26-11-2021
mobilny-punkt-szczepien-PB-1
Od 16 listopada czynny jest Mobilny Punkt Szczepień na terenie kampusu Politechniki Białostockiej.

Uczelnia wspierana przez Wojewodę Podlaskiego włączyła się do Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

Na terenie kampusu Politechniki Białostockiej pojawił się Kontenerowy Mobilny Punkt Szczepień.

Kontenerowy Mobilny Punkt Szczepień jest umiejscowiony przy gmachu Wydziału Elektrycznego w samym sercu kampusu Politechniki Białostockiej.

Poczekalnia dla osób czekających na zaszczepienie i zaszczepionych oraz toalety dostępne są w Auli III przy Wydziale Elektrycznym PB. Wszystkie miejsca są w sposób widoczny oznakowane.

MPS dostępny jest zarówno dla studentów i pracowników Uczelni, jak i innych osób chcących przyjąć szczepionkę.

Od poniedziałku do czwartku można zaszczepić się w godzinach od 8 do 16, w piątki – ze względu na obecność na kampusie osób studiujących zaocznie – punkt jest otwarty w godzinach 10 -18.

W Mobilnym Punkcie Szczepień można zaszczepić się szczepionkami firm:

• Johnson & Johnson,
  • Moderna
  • Pfizer

Rejestracja dokonywana jest na miejscu. Przed szczepieniem należy wypełnić krótką ankietę.

Kontenerowy Mobilny Punkt Szczepień będzie funkcjonował na kampusie Uczelni do 17 grudnia.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności