Inauguracja roku akademickiego ONLINE 2021/2022

15-09-2021
Rektor i Senat Politechniki Białostockiej uprzejmie zapraszają do oglądania transmisji z uroczystości inauguracji roku akademickiego 2021/2022, która rozpocznie się 7 października 2021 r. o godzinie 12:15 w Auli Dużej, Wydział Elektryczny, ul. Wiejska 45 D, Białystok.

Uroczystość będzie transmitowana online na stronie internetowej Politechniki Białostockiej www.pb.edu.pl

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:

• Hymn Państwowy
  • Wystąpienie JM Rektor dr hab. inż. Marty Kosior-Kazberuk, prof. PB
  • Immatrykulacja
  • Wystąpienia gości
  • Wystąpienie Przewodniczącego Parlamentu Studentów PB
  • Wystąpienie Przewodniczącego Samorządu Doktorantów PB
  • Wykład inauguracyjny prof. dr. hab. Jacka Semaniaka, Prezesa Głównego Urzędu Miar
    pt. „Odpowiednią dać rzeczy miarę”
  • Gaudeamus igitur

Oprawa muzyczna: Chór Politechniki Białostockiej pod dyrekcją prof. Wioletty Miłkowskiej