Nasza absolwentka wyróżniona przez branżowe pismo

07-06-2021
Alicja Jaroszek - Przystań – nurty historii
Mgr inż. architekt Alicja Jaroszek, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej została doceniona przez pismo Architektura i Biznes.

Alicja Jaroszek, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, doceniona w konkursie na  ,,Najlepszy Dyplom Architektura’’ przez pismo Architektura i Biznes. Jej praca inżynierska „Przystań — nurty historii” to nowa forma stacji tramwajów wodnych będąca źródłem informacji o Gdańsku i jego historii za pomocą całorocznej galerii. Praca inżynierska powstała pod kierunkiem dr inż. arch. Magdaleny Sulimy w 2019 roku i ukazała się w czerwcowym e-wydaniu czasopisma Architektura i Biznes.

Więcej o pracy Alicji Jaroszek: Praca inżynierska Alicji Jaroszek doceniona w konkursie na Najlepszy Dyplom Architektura przez pismo Architektura i Biznes