Nowy kierunek studiów II stopnia – spotkanie informacyjne

02-06-2021
BIM - grafika
Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku PB uruchamia nowy kierunek studiów drugiego stopnia: „BIM – modelowanie i zarządzanie informacją o budynku”. 9 czerwca zaprasza na spotkanie informacyjne dla kandydatów.

Kto może starać o przyjęcie na ten kierunek? Jaki jest limit przyjęć? Jakiego rodzaju wykształcenie przekazywane będą studentom? Jakie są pespektywy zatrudnienia absolwentów BIM? Odpowiedzi na te pytania udzielą przedstawiciele WBiNŚ oraz firm BUDIMEX oraz UNIBEP, którzy przybliżą praktyczną stronę kierunku BIM.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy szczególnie studentów kierunków inżynierskich: architektura, budownictwo oraz inżynieria środowiska. To z myślą o Was został uruchomiony kierunek „BIM – modelowanie i zarządzanie informacją o budynku”.

Kierunek „BIM – modelowanie i zarządzanie informacją o budynku” startuje od października 2021 r. Rekrutacja została uruchomiona 1 czerwca. Limit miejsc – 30 osób.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 9 czerwca 2021 r. o godz.18.00 na platformie MS Teams. Link: https://tiny.pl/rzszf

Zachęcamy do udziału w spotkaniu oraz tegorocznej rekrutacji!