Daj się zapamiętać – powstaje wspólne zdjęcie portretowe

08-01-2021
Jeszcze w grudniu 2020 r. Archiwum Uczelniane i Centrum Historii PB zaprosiło pracowników Politechniki Białostockiej do udziału w akcji „Daj się zapamiętać”. Chodzi w niej o stworzenie zbiorowego portretu osób zatrudnionych obecnie w naszej uczelni. Na wielkoformatową grafikę, która stanie się ważną częścią ekspozycji Centrum Historii, złożą się zdjęcia członków społeczności akademickiej.
O szczegółach akcji „Daj się zapamiętać” przeczytaj na stronie: pb.edu.pl/daj-sie-zapamietac-przeslij-swoje-zdjecie-do-centrum-historii

Na skrzynkę pocztową centrumhistorii [at] pb.edu.pl nadesłano już kilkadziesiąt fotografii wraz z dokumentami zezwalającymi na publikację wizerunku. Za wszystkie serdecznie dziękujemy! I jednocześnie bardzo prosimy o przesyłanie swoich zdjęć kolejnych pracowników Politechniki Białostockiej.

Tym z Państwa, którzy nie dysponują zdjęciami o odpowiedniej rozdzielczości, proponujemy wykonanie fotografii na terenie uczelni. W podanych niżej terminach na Wydziale Mechanicznym w sali 135 (parter) czekać na Państwa będzie fotograf oraz osoba, która pomoże wypełnić wymagane przepisami dokumenty.

Ze względu na sytuację epidemiczną prosimy o wcześniejsze umówienie się na dogodny termin wykonania zdjęcia.

Zgłoszenie zawierające imię i nazwisko oraz wybraną datę należy przesłać na adres: centrumhistorii [at] pb.edu.pl . Dla ułatwienia kontaktu, prosimy o podanie numeru telefonu (opcjonalnie).

Terminy wykonywania zdjęć portretowych na potrzeby akcji „Daj się zapamiętać”:

12 stycznia (wtorek) godz. 10:00-14:00

20 stycznia (środa) godz. 10:00-14:00

22 stycznia (piątek) godz. 10:00-14:00.

Serdecznie zapraszamy!

Koordynatorem akcji „Daj się zapamiętać” jest:
Archiwum Uczelniane i Centrum Historii Politechniki Białostockiej
www.biblioteka.pb.edu.pl/pl/archiwum
Zdjęcia wykonywać będzie pracownik Działu Promocji PB.