Darmowe kursy specjalistyczne w Chinach

31-12-2020
Uczelnia Tianjin University of Technology w Chinach oferuje stypendium sześciorgu studentom Politechniki Białostockiej. W ramach programu „2021 CHINA-EURO Academic Credit Exchange Scholarship” stypendyści zrealizują 3-miesięczne specjalistyczne kursy online.

Do programu mogą aplikować studenci Wydziału Informatyki i Wydziału Inżynierii Zarządzania PB. Program kursów obejmuje przedmioty z dwóch dziedzin specjalistycznych: Computer Science and Technology oraz Business Administration, a także zajęcia z kultury i języka chińskiego.

Lista bloków specjalistycznych:

• Advanced Data Base, Industrial Computing,
  • Risk & Uncertainty, Algorithm and C Language,
  • Business and Economic Forecasting,
  • Service Management,
  • Management Accounting,
  • Managerial Economics.

Kursy w formule online będą trwały od marca do czerwca 2021 r., poniżej ramowy harmonogram:

April      May      June
Computer Science and Technology Chinese language and culture courses professional courses Chinese language and culture courses
Business Administration Chinese language and culture courses Chinese language and culture courses professional courses

Stypendium otrzymają po trzy osoby z Wydziałów: Informatyki i Inżynierii Zarządzania. Głównym kryterium wyboru stypendystów będzie średnia ocen z dwóch ostatnich semestrów oraz znajomość języka angielskiego.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres m.orpik@pb.edu.pl. W wiadomości należy podać  imię i nazwisko, wydział i kierunek studiów oraz informację na temat znajomości j. angielskiego (ocena z lektoratu/właściwy certyfikat). Szczegóły rekrutacji można znaleźć w pliku:

Zasady rekrutacji kandydatów do programu CHINA-EURO 2021 oraz informacja o przetwarzaniu danych (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 2 MB)