APEL DO SPOŁECZNOŚCI AKADEMICKIEJ

28-12-2020
Szanowni Państwo,

W związku z decyzjami rządu oraz zaleceniami Ministra Edukacji i Nauki dotyczącymi podjęcia niezbędnych środków w walce z wirusem SARS-CoV-2, po 28 grudnia 2020 r. utrzymane zostają dotychczasowe przepisy odnoszące się do działalności uczelni

W Uczelni nadal obowiązują zasady i zalecenia dotyczące organizacji kształcenia, uwzględniające bezpieczeństwo studentów, doktorantów i pracowników uczelni, zgodnie z obowiązującymi przepisami, rekomendacjami oraz wytycznymi służb sanitarno-epidemiologicznych i Ministerstwa (Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 16 października 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dz.U. 2020 poz. 1835).

Proszę całą Społeczność Akademicką o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego i podejmowanie odpowiedzialnych decyzji.

Pamiętajmy! Dystans. Dezynfekcja. Maseczki.

Rektor Politechniki Białostockiej
dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB