Życie Politechniki 2020

02-12-2020
Zapraszamy do lektury nowego numeru „Życia Politechniki”, zawierającego podsumowanie najważniejszych wydarzeń z 2020 roku na naszej uczelni.

Pismo jest tworzone przez Sekcję ds. Promocji Politechniki Białostockiej, która współpracuje w tym zakresie z innymi jednostkami organizacyjnymi uczelni.

Redakcja dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie tegorocznego numeru „Życia Politechniki” oraz zaprasza do współpracy przy następnych wydaniach pisma.

„Życie Politechniki” Numer 1/2020 dostępne jest w formie PDF do pobrania na stronie: pb.edu.pl/uczelnia/o-uczelni/zycie-politechniki oraz poniżej.

Życie Politechniki 1/2020 (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 28 MB)

Wróć do strony Święto Politechniki Białostockiej 2020