Nagrody za ankiety studenckie

01-12-2020
Poznaliśmy laureatów konkursów, które zostały ogłoszone w związku z akcją wypełniania ankiet studenckich.

Celem rywalizacji, która towarzyszyła wypełnianiu kwestionariuszy w systemie USOSweb, było zachęcenie jak największej liczby studentów do wyrażenia swojej opinii na temat wypełniania obowiązków dydaktycznych przez nauczyciela akademickiego lub inną osobę prowadzącą zajęcia. Uwagi zawarte w ankietach pozwalają bowiem poprawić jakość kształcenia w Politechnice Białostockiej.

Zdalne posiedzenie Komisji Konkursowej odbyło się 23 listopada 2020 r. Rozstrzygnięto wtedy konkurs „Bilety za 100% ankiety”, który polegał na zaproponowaniu najciekawszego hasła promującego wypełnianie ankiet, a także wyłoniono zwycięski wydział, który uzyskał najwyższy procentowo wynik wypełnionych ankiet liczony w odniesieniu do liczby wszystkich studentów danego wydziału.

Oba konkursy zostały ogłoszone Zarządzeniem nr 1142 Rektora Politechniki Białostockiej z 2 lipca 2020 r. w sprawie wprowadzenia w życie regulaminów przyznawania nagród studentom Politechniki Białostockiej za wypełnienie ankiet wyrażających opinie studentów o wypełnianiu obowiązków dydaktycznych przez nauczyciela akademickiego lub inną osobę prowadzącą zajęcia.

Konkurs „Bilety za 100% ankiety” pozostał nierozstrzygnięty (wpłynęło tylko jedno zgłoszenie, niespełniające warunków konkursu).

Laureatem konkursu „Najlepszy Wydział” została Rada Samorządu Studentów Wydziału Elektrycznego. Studenci Wydziału Elektrycznego uzyskali najwyższy procentowy wynik wypełnionych ankiet podlegających opracowaniu w roku akademickim 2019/2020 (liczony w odniesieniu do liczby wszystkich studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych na tym wydziale, według stanu na 31 grudnia 2019 r.).

Wróć do strony Święto Politechniki Białostockiej 2020