Wymyśl hasło promujące ankiety studenckie

15-10-2020
Fotografia dziewczyny-studentki trzymającej w pobliżu ust ołówek i w zamyśleniu podnoszącej wzrok w górę

Co semestr studenci Politechniki Białostockiej zamieniają się rolami z prowadzącymi i oceniają zajęcia, w których biorą udział. Wypełniając kwestionariusz w systemie USOSweb wyrażają swoją opinię na temat wypełniania obowiązków dydaktycznych przez nauczyciela akademickiego lub inną osobę prowadzącą zajęcia.

Każda wypełniona ankieta studencka jest ważna! To cenna informacja zwrotna dla nauczycieli, dzięki której dowiadują się o mocnych i słabych stronach prowadzonych przez siebie zajęć. Uwagi zawarte w ankietach pozwalają też poprawić jakość kształcenia w Politechnice Białostockiej.

Jak do wypełniania ankiet przekonać większą liczbę studentów? Błyskotliwym, nośnym i szalenie motywującym hasłem! I to Ty możesz być jego autorem!

W konkursie na najlepsze hasło akcji ankietyzacji mogą wziąć udział studenci, którzy wypełnili 100 % ankiet za semestrze zimowym i letnim roku akademickiego 2019/2020. Zwycięskie hasło pojawi się w kolejnych wydarzeniach i postach promujących akcję wśród studentów. Twórca natomiast otrzyma bilety do opery/filharmonii/teatru/kina.

Jak wziąć udział w konkursie „BILETY ZA 100% ANKIETY”?
  1. Wymyśl hasło zachęcające do wypełniania ankiet nt. zajęć dydaktycznych.
  2. Zapoznaj się z regulaminem konkursu „BILETY ZA 100% ANKIETY”.
  3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (dokument docx. poniżej)
  4. W terminie do 30 października 2020 r. przekaż swoje zgłoszenie do Działu Jakości Kształcenia PB (budynek Wydziału Mechanicznego pokój WM-223).
    Uwaga! Formularz powinien być przekazany w zamkniętej kopercie, na której wypisana zostanie jedynie nazwa wydziału, z którego student przystępuje do konkursu.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez Komisję Konkursową do 15 listopada. Odbiór nagród nastąpi zaś podczas Święta Politechniki Białostockiej.

Zapraszamy!
Obudźcie swoją kreatywność i zachęćcie swoich kolegów i koleżanki do wypełniania ankiet na swój niepowtarzalny sposób!

Materiały:

• Zgłoszenie studenta do Konkursu „BILETY ZA 100% ANKIETY” w Politechnice Białostockiej

Zgłoszenie studenta do Konkursu „BILETY ZA 100% ANKIETY” w Politechnice Białostockiej (DOCX, 24 KB)