Projekt „Warsztat Lidera” – zaproszenie

10-02-2020
logo projektu Warszat Lidera

Fundacja Łódź Akademicka w partnerstwie z Parlamentem Studentów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Spółdzielnią̨ Socjalną „FADO” zaprasza do udziału w projekcie „Warsztat Lidera”.

Projekt polega na zdobyciu wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia niezbędnego do kształtowania postaw prospołecznych. Uczestnicy zostaną przygotowani przez udział w cyklu zajęć „Warsztat Lidera”, a potem będą̨ samodzielnie inicjować działania III sektora, czyli organizacji pozarządowych. Będą rozwijali kompetencje społeczne w sposób aktywny przy wsparciu specjalistów i organizacji. Projekt kładzie nacisk na identyfikację i uaktywnienie w uczestnikach projektu umiejętności wykorzystywania ich potencjału co będzie miało odzwierciedlenie zarówno na etapie wchodzenia ich na rynek pracy jak i na rożnych etapach kariery zawodowej.

Uczestniczyć w projekcie mogą osoby między 19 – 29 r.ż., w tym studenci, oraz osoby niepełnosprawne, których potrzeby zostaną uwzględnione przy realizacji szkoleń (m.in. istnieje możliwość tłumaczenia szkoleń na język migowy).

Więcej warsztatlidera.pl