EZD – prześlij propozycje

09-02-2020

PB wdraża EZD

Szkolenia pracowników z funkcjonalności systemu EZD

Od stycznia 2020 roku rozpoczęły się intensywne szkolenia pracowników Politechniki Białostockiej dotyczące funkcjonalności teleinformatycznego systemu do elektronicznego zarządzania dokumentacją EZD. W trzech szkoleniach zrealizowanych w dniach: 20-21 stycznia 2020 roku, 4-5 luty 2020 roku, 6-7 luty 2020 roku udział wzięło łącznie 52 pracowników Uczelni reprezentujących wszystkie komórki organizacyjne.

Przed nami etap testowania oprogramowania EZD.

Życzę wszystkim (i sobie też) powodzenia.

Prorektor ds. Rozwoju dr hab. inż. Joanna Ejdys, prof. PB

Informacje dotyczące systemu do elektronicznego zarządzania dokumentacją EZD są dostępne na stronie www Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją.

Sugestie dotyczące systemu EZD

Prosimy o przesyłanie sugestii dotyczących rodzaju spraw, które w Państwa ocenie powinny być objęte systemem Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD). W pierwszej kolejności przez system EZD będą załatwiane sprawy nie mające charakteru spraw kadrowych i finansowych.

Przejdź do formularza – Sugestie dotyczące systemu EZD.