Staż wakacyjny w ChM Sp. z o.o.

20-03-2018
student w krawacie

ChM Sp. z o.o. organizuje 3-miesięczne płatne staże wakacyjne w okresie lipiec – wrzesień 2018. To oferta przygotowana przede wszystkim dla studentów i absolwentów kierunków technicznych, mechanicznych, bioinżynierii, biotechnologii, chemii, fizyki, medycyny lub pokrewnych.

ChM to firma produkcyjna w branży medycznej. Stażyści, pod okiem specjalistów, będą mieli okazję zapoznać się z wyrobami firmy i częściowo wziąć udział w procesie produkcji implantów medycznych oraz narzędzi dla ortopedii i traumatologii.

Chętni do podjęcia stażu przejdą etapy rekrutacji, zostaną także poproszeni o napisanie testu kompetencyjnego. Wyniki testu i ocena aplikacji kandydata zadecydują o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną. Wzorem lat ubiegłych najlepszym stażystom Firma zaproponuje dołączenie do zespołu ChM na stałe.

W ramach stażu studenci mogą również uzyskać zaliczenie obowiązkowych praktyk wymaganych przez uczelnię.

Platforma do składania aplikacji oraz informacje o stażu w ChM Sp. z o.o. znajdują się na stronie:
chm.eu/kariera/praca/platny-staz

Daty i etapy rekrutacji:

• 05.03-04.04.2018 r.- rozpoczęcie procesu rekrutacji online,
  • 14.04.2018 r. – (Białystok) test kompetencyjny dla osób zakwalifikowanych,
  • 01-18.05.2018 r. – rozmowy dla osób zakwalifikowanych,
  • do 30 maja 2018 r. – informacja zwrotna dla osób zakwalifikowanych na staż,
  • 01 lipiec – 30 wrzesień 2018 r. – płatny staż w ChM sp. z o. o.

Plakat – Staż w ChM Sp. z o.o. (254 KB)