13 października 2017, piątek, 00:00 - 14 października 2017, sobota, 00:00
Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej
ul. Ojca Tarasiuka 2 - 16-001 Kleosin
Szczegóły wydarzenia

Interesujesz się praktyczną stroną prowadzenia e-biznesu i chcesz być na bieżąco z tym, co jest na ustach ludzi z branży e-commerce? Jeżeli tak to nie może cię zabraknąć na 4 edycji EastBiz, która odbędzie się w dniach 13-14 października 2017 r.

Wschodnie Forum e-Biznesu EastBiz to dwa dni prelekcji i warsztatów, z jakich uczestnicy wyniosą konkretną i praktyczną wiedzę z zakresu e-biznesu. Organizatorami konferencji są Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, EastCamp Białystok oraz Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Niezależnie, czy dopiero zaczynasz interesować się e-commerce i planujesz eksplorować nieznane ci obszary tej dziedziny biznesu, czy też już od kilku lat prowadzisz handel internetowy, ale ciągle czujesz głód branżowej wiedzy – Wschodnie Forum e-Biznesu EastBiz jest absolutnym must be tej jesieni! W jakim innym miejscu w tym samym czasie, spotkają się praktycy działający od lat w e-commerce, właściciele firm, marketerzy, doradcy znani z najpoczytniejszych magazynów i konferencji branżowych?

WWW
Wydrukuj tą stronę