Czym jest e-commerce? Jak skutecznie rozwijać działalność gospodarczą online? Na jakich trendach marketingowych należy skupić się w 2018 roku? – o tym dyskutować będą uczestnicy tegorocznej edycji Wschodniego Forum e-Biznesu EastBiz.

Największa w północno-wschodniej Polsce konferencja dotycząca szeroko rozumianej branży e-commerce odbywać się będzie w dniach 13-14 października na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej oraz w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.

Doświadczeni praktycy, na co dzień prowadzący biznesy i odnoszący sukcesy w branży internetowej, podzielą się swoimi doświadczeniami na temat skutecznego e-handlu. Wschodnie Forum e-Biznesu ma także na celu inspirowanie i motywowanie uczestników do zakładania i rozwijania własnych przedsiębiorstw. To także szansa na nawiązanie sieci kontaktów z kluczowymi osobami tej branży.

Dziekan Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej dr hab. inż. Joanna Ejdys, prof. nzw. mówi: Po raz czwarty jesteśmy współorganizatorem wydarzenia, dającego kompendium wiedzy na temat prowadzenia działalności biznesowej w internecie. Rynek ten rozwija się bardzo dynamicznie, a wielu naszych studentów zamierza po skończonych studiach założyć własne firmy. W związku z tym przedsiębiorczość związana z Internetem nabiera coraz większego znaczenia, także w procesie kształcenia. Doceniając potencjał branży e-commerce uruchomiliśmy na Wydziale Inżynierii Zarządzania kierunek studiów „zarządzanie i inżynieria usług”, a od tego roku akademickiego na kierunku „zarządzanie” nową specjalność: „smart and innovative business”. Są to studia prowadzone w języku angielskim, zorientowane na kształtowanie w studentach kreatywności w zakresie tworzenia innowacyjnych start-upów i przedsiębiorstw oraz wykorzystanie biznesowych narzędzi IT do inteligentnego zarządzania nimi. Podczas Forum oprócz cennej wiedzy, będzie także okazja do nabycia praktycznych umiejętności, biorąc udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych praktyków e-biznesu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Wschodnie Forum e-Biznesu EastBiz 2017!

Uczestnicy konferencji będą mieli szansę spotkać się z najlepszymi specjalistami z branży e-commerce. Wśród prelegentów pojawią się takie osoby jak m.in. Sebastian Suma i Benedykt Protasiuk z Sempai, Paweł Sędziak z Grupy ONET-RAS Polska, Wacek Wykrytowicz z Truly, Michał Sadowski z Brand24, Jakub Gierszyński z Decathlon Polska, Michał Korba ze Startup Akcademy, Daniel Kędzierski z FastTony.es, Anna Czyżewska z DrTusz, Monika Mikowska z Mobee Dick, Katarzyna Baranowska z Fox Strategy, Tomasz Wesołowski z 2040.io, Jakub Butkowski z DaWanda, Anna Rak z Trusted Shops, Magdalena Urban z Urban Legend, Przemysław Soboń z KIR, Iza Bitowt z Unified Factory, Paweł Fornalski z IAI S.A.

Organizatorami Forum są: Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, Białostocki Park Naukowo – Technologiczny oraz EastCamp Białystok.

Partnerem Wydziału Inżynierii Zarządzania przy organizacji części akademickiej, która rozpoczyna tegoroczne Wschodnie Forum E-Biznesu, jest Humana Medica Omeda.

Uroczyste otwarcie IV Wschodniego Forum E-biznesu EastBiz odbyło się 13 października na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej (ul. O. Tarasiuka 2 w Kleosinie).

Więcej informacji o EastBiz: www.east-biz.pl

 

Wydrukuj ten Post