Targi Inicjatyw Młodzieżowych „ Młodzi dla Młodych”

03-06-2024
Młodzieżowa Rada Miasta Białystok oraz Fundacja SocLab, która realizuje projekt „Youthstok – Białostocki Inkubator Inicjatyw Młodzieżowych”, zapraszają do udziału w serii wydarzeń pt. „Młodzi Społecznie”.

4 czerwca 2024 r. odbędą się Targi Inicjatyw Młodzieżowych „Młodzi dla Młodych”, których celem jest zainspirowanie młodzieży do dalszej działalności społecznej i zachęcenie do zaangażowania się w działalność społeczną, czy wolontariat.

W programie wydarzenia są:

1. warsztaty tematyczne:
  • z pracy w zespole projektowym – Patrycja Jacewicz,
  • prowadzenia social mediów – Martyna Szumowska,
  • umiejętności miękkich – Katarzyna Sztop Rutkowska / psycholog,
  • rozwiązywania problemów – Michał Lemański
  1. panel dyskusyjny, którego prelegentami będą młodzi działacze:
  • Mateusz Feszler
  • Patrycja Jacewicz
  • Martyna Szumowska
  • Natalia Stieszenko
  • Dominika Jacejko
  1. prezentacje inicjatyw organizacji:
  • Młodzieżowy Sejmik Województwa,
  • Schronisko dla zwierząt
  • Akcje Uczniowską
  • Join us 4 health
  • aihack_ed
  • UwB
  • Politechnika Białostocka
  • Parlament Młodych RP
  • Stowarzyszenie Precedens
  1. przerwa, podczas której można będzie odwiedzić stoiska z inicjatywami oraz mały poczęstunek.

Targi Inicjatyw Młodzieżowych „Młodzi dla Młodych” odbędą się 4 czerwca 2024 w godz.10.00-13.00. Miejsce: Politechnika Białostocka ul. Wiejska 45A, 15-351 Białystok, Wydział Informatyki aula 23C (główna część wydarzenia odbędzie się w auli, następnie uczestnicy zostaną oddelegowani do poszczególnych sal, zgodnie z warsztatami, które wybiorą podczas rejestracji na wydarzeniu).

Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowa Rada Miasta Białystok, w ramach projektu „Youthstok – Białostocki Inkubator Inicjatyw Młodzieżowych” organizowanego przez fundację SocLab. Projekt jest finansowany w ramach programu PROTEUS realizowanego przez Transatlantic Foundation i German Marshall Fund oraz współfinansowany przez Unię Europejską. Projekt jest finansowany w ramach programu PROTEUS realizowanego przez Transatlantic Foundation i German Marshall Fund oraz współfinansowany przez Unię Europejską.