Warszawska konferencja Women in Tech Summit

28-03-2024
Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje szóstą edycję konferencji STEM, Tech & IT. Perspektywy Women in Tech Summit 2024 odbędzie się 12-13 czerwca 2024 w Warszawie w centrum wystawienniczym EXPO XXI.

Zachęcamy studentki i studentów oraz kadrę dydaktyczną Politechniki Białostockiej do udziału w wydarzeniu. Podajemy linki do aplikowania o bezpłatne wejściówki (będą dostępne do wyczerpania puli) na tegoroczny SUMMIT:

BILET STUDENCKI – poprosimy o zaaplikowanie przez FORMULARZ GRANTOWY

BILET DLA WYKŁADOWCÓW AKADEMICKICH – prosimy o wypełnienie FORMULARZA DLA KADR UCZELNI.

Summit 2024 zgromadzi ponad 10.000 studentek, specjalistek i liderek ze świata nowych technologii, 500 najlepszych ekspertów z branży i 100 największych firm technologicznych oraz najlepsze uczelnie techniczne z Polski i ze świata. Dwa intensywne dni, pełne wiedzy i wymiany doświadczeń, 5 scen i 150 wspaniałych mówców, 60 warsztatów i ponad 500 indywidualnych sesji mentoringowych, a do tego Targi Kariery z mnóstwem atrakcyjnych ofert pracy i branżowym networkingiem!

Hasło tegorocznego Summitu to „Tech Life Balance”, a jego wiodącymi tematami będą komputery kwantowe, interakcje human-machine, neurodiversity, data science, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, deep tech, rozwiązania chmurowe, a także cyfrowa ekologia i cyberbezpieczeństwo.

Summit 2024 będzie także kontynuował zapoczątkowaną 2 lata temu ideę zrównoważonego rozwoju – jako pierwsze w Polsce wielkoskalowe wydarzenie pozytywne klimatycznie, którego całkowity ślad węglowy jest minimalizowany i offsetowany. W tym roku włączy się w działania na rzecz restytucji obszarów wodno-błotnych!

Impreza w dużej mierze skierowana jest do studentek i studentów, a ich zaangażowanie i pasja są siłą napędową Perspektywy Women in Tech Summit. Treści prezentowane podczas wydarzenia zoptymalizowane są tak, by trafiać do tej grupy docelowej, a dla samych studentek i studentów udział w imprezie jest szansą na ukierunkowanie swoich karier, zapoznanie się z ofertą topowych firm, globalnymi trendami w obszarze nowych technologii oraz spotkanie wybitnych ekspertów z branży.

Więcej na: www.womenintechsummit.pl

(oprac. mr)