Rekrutacja na studia II stopnia

15-01-2018

Ruszyły zapisy na studia magisterskie na Politechnice Białostockiej. Od 8 stycznia kandydaci mogą logować się do Systemu Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK), aby wybrać interesujące ich kierunki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia.

Rejestracja zakończy się 2 lutego. Oprócz wprowadzenia danych w systemie IRK konieczne będzie także złożenie kompletu wymaganych dokumentów do poszczególnych Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych w celu potwierdzenia chęci studiowania. Listę przyjętych na pierwszy rok studiów poznamy 15 lutego.

HARMONOGRAM REKRUTACJI NA STUDIA II STOPNIA

Kandydaci na studia II stopnia na Politechnice Białostockiej mogą rejestrować się na 18 kierunków. Uczelnia przygotowała w sumie 700 miejsc na studiach magisterskich w systemie stacjonarnym i 138 na studiach w systemie niestacjonarnym.

Wydział Architektury zaprasza kandydatów na kierunki architektura i architektura wnętrz. Na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska można studiować: architekturę krajobrazu, biotechnologię, budownictwo, gospodarkę przestrzenną, inżynierię rolno-spożywczą i leśną, inżynierię środowiska, a także ochronę środowiska. Wydział Elektryczny otworzył rekrutację na kierunki: elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika; Wydział Informatyki na informatykę. Na logistykę z wykładowym językiem angielskim i polskim oraz zarządzanie i inżynierię produkcji zaprasza Wydział Inżynierii Zarządzania. Na Wydziale Mechanicznym można zapisywać się na magisterskie studia na kierunkach: automatyka i robotyka, inżynieria biomedyczna, mechanika i budowa maszyn.

Informacje:

Nie zwlekaj !!! Zarejestruj się w IRK, dopełnij wszystkich formalności i zostań magistrem Politechniki Białostockiej.