Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY

marzec 08

XXXI Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2019 odbędzie się w dniach 8-9 marca 2019 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Główną częścią wydarzenia jest Salon Szkół Wyższych, który odwiedzają co roku tysiące uczniów, głównie maturzystów oraz uczniów przedostatnich klas liceów i techników.

Poprzednią edycję Salonu odwiedziło blisko 30 tys. osób. Gwarancją tak wysokiej frekwencji jest ścisła współpraca organizatorów ze szkołami, bogaty program spotkań, w tym z ekspertami OKE, profesjonalna kampania promocyjna oraz fakt, że Salon Szkół Wyższych odbędzie się w najlepszym dla uczelni i maturzystów okresie, tj. na dwa miesiące przed egzaminem maturalnym. Wszyscy goście salonu: młodzież, rodzice, nauczyciele i dyrektorzy szkół, a także doradcy zawodowi, mogą tu uzyskać kompleksową informację o możliwościach kształcenia na wszystkich poziomach.

Termin Salonu Szkół Wyższych i Policealnych, Szkół zagranicznych ,,Study abroad’’:  8-9 marca 2019 r. 9.00-15.00

Miejsce: PKiN, Plac Defilad 1,00-901 Warszawa

Więcej o wydarzeniu na: salon.perspektywy.pl/2019