Szansa na darmowe bilety

04-11-2020
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” organizuje trzecią edycję wydarzenia „Perspektywy – Women in Tech Summit 2020”. Odbędzie się ono w dniach 8-9 grudnia – tym razem, ze względu na sytuację pandemiczną – całkowicie online.

Zapraszamy studentki i wykładowczynie Politechniki Białostockiej do udziału w tym unikatowym wydarzeniu. To dwudniowy maraton tech-talków na najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami, specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata high -tech, indywidualne sesje mentoringowe oraz liczne wydarzenia towarzyszące, np. Targi Kariery dla studentów.

Wydarzenie zostanie otwarte przez Mariyę Gabriel, komisarz UE ds. innowacji, badań, edukacji i młodzieży. Wezmą w nim udział znakomite mówczynie z całego świata, m.in. Anna Lee Fisher legendarna astronautka NASA, prof. Jennifer Widom, dziekan School of Engineering na Uniwersytecie Stanforda, Siri Chilazi z Harvard Kennedy School, Alexandria Butler – Lexi B założycielka Sista Circle: Black Women in Tech, Michelle King ekspertka ds. równości płci i autorka „THE FIX”, influenserka Nabomita Mazumdar.

Wydarzenie jest biletowane, ale studentki mogą otrzymać darmowy bilet, pod warunkiem, że zaaplikują o niego poprzez formularz grantowy dostępny na stronie: go.womenintechsummit.pl/apply

Stypendium pozwoli m.in. na udział w dyskusjach panelowych, prelekcjach, strefie targowej! Ale uwaga – liczba grantów jest ograniczona!

Bilet na wydarzenie NIE OBEJMUJE WARSZTATÓW. Dostęp na nie należy wykupić dodatkowo. Każdy warsztat kosztuje 59 zł, ilość warsztatów ograniczona. Program warsztatów zostanie podany do wiadomości do połowy listopada. Zakup uczestnictwa w warsztatach będzie możliwy dla posiadaczy biletów Premium od 16 listopada, a dla posiadaczy biletów Basic i stypendystów od 20 listopada.

Zapraszamy po szczegóły na stronę internetową Perspektywy – Women in Tech Summit 2020: www.womenintechsummit.pl

Grafika wydarzenia Perspektywy Woman in Tech Summit. W kosmicznej przestrzeni unosi się cyfrowa sylwetka kobiety. Napisy 8-9 December womenintechsummit.pl Join 10 000 women in tech & IT. Online