Nowa tabela dopłat do wczasów

12-07-2021
W Zarządzeniu nr 80 z 7 lipca 2021 roku została podana tabela dopłat do wczasów, wypoczynku dzieci i młodzieży, wypoczynku we własnym zakresie oraz działalności kulturalno-oświatowej, sportowo-rekreacyjnej i turystycznej w 2021 roku.

Zapraszamy pracowników uczelni do zapoznania się z treścią dokumentu.

Zarządzenie nr 80/2021 Rektora Politechniki Białostockiej z dnia 7 lipca 2021 roku w sprawie ustalenia wysokości dopłat do wczasów, wypoczynku dzieci i młodzieży, wypoczynku we własnym zakresie oraz działalności kulturalno-oświatowej, sportowo-rekreacyjnej i turystycznej w roku 2021.