Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności

Informacja o wolnym miejscu pracy

27-03-2024

Stanowisko pracy: aplikant/ reporter-dziennikarz w Radiu AKADERA

Wymiar czasu pracy:  pełny etat

 Niezbędne wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako dziennikarz radiowy
  • znajomość warsztatu redaktorskiego; umiejętność pisania informacji, nagrywanie materiałów dźwiękowych, prowadzenie rozmów, praca z mikrofonem, przygotowywanie i prezentacja serwisów informacyjnych.
  • znajomość obsługi programów edycyjnych i montażowych
  • orientacja w bieżących wydarzeniach z życia Politechniki Białostockiej i innych wyższych uczelni w Białymstoku, a także znajomość wydarzeń politycznych i społecznych w kraju i na świecie;
  • umiejętność wyszukiwania tematów, kreatywność;
  • wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • tak zwany „radiowy głos”  i poprawna emisja głosu a także prawidłowa dykcja i artykulacja:
  • gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy i święta.

Zakres zadań:

  • przygotowywanie serwisów informacyjnych, relacji reporterskich dotyczących wydarzeń w Politechnice Białostockiej, innych wyższych uczelniach Białegostoku, obsługi wydarzeń społecznych i kulturalnych
  • poszukiwanie tematów, kreatywne podejście do bieżących wydarzeń;
  • wsparcie przy realizacji projektów specjalnych.
  • przygotowywanie i prowadzenie audycji muzycznych, informacyjnych i publicystycznych

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku są proszone o składanie dokumentów aplikacyjnych (np. podanie z uzasadnieniem, list motywacyjny, CV) wraz z oświadczeniem dotyczącym danych osobowych (dokument do pobrania w bazie formularzy/kandydaci do pracy/kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie + oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych) do Działu Spraw Personalnych, pok. 1 lub 2 lub skrzynka na korespondencję przy pokoju nr 3 w terminie do dnia 29 marca 2024 roku.