Inspiracje na Politechnice

grudzień 07

7 grudnia zapraszamy młodzież szkolną do udziału w inspirującym spotkaniu z absolwentami Politechniki Białostockiej, którzy na bazie inżynierskich projektów zbudowali swoje życie zawodowe.
Warto poznać ich ścieżkę i dowiedzieć się jak z sukcesem rozwijać własne pomysły.

Zapraszamy:
7 grudnia, piątek, godz. 9:00-12:30
Aula C im. prof. Andrzeja Królikowskiego w budynku INNO-EKO-TECH, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska, ul. Wiejska 45E (wejście od ulicy Świerkowej)

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

Prosimy o potwierdzenie obecności do 5 grudnia 2018 r.
na adres e-mail: m.rokicka@pb.edu.pl lub telefonicznie pod numerem +48 85 746 9724

Pobierz zaproszenie i program spotkania:

Zaproszenie „Inspiracje na Politechnice – 2018” (132 KB)