Bal Inżyniera Politechniki Białostockiej

21-12-2023

Politechnika Białostocka oraz Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Białostockiej zapraszają na Bal Inżyniera. Impreza odbędzie się 10 lutego o godz. 19 w restauracji Lipcowy Ogród na ul. 42 Pułku Piechoty 6 w Białymstoku.

Bal Inżyniera łączy pokolenia młodszych i nieco starszych roczników dyplomantów największej uczelni technicznej w regionie północno-wschodniej Polski. Jest wspaniałą okazją do budowania i utrzymywania relacji z rosnącą społecznością absolwentów.

Uczestnikami Balu mogą być studenci Politechniki Białostockiej, którzy kończą studia w roku akademickim 2023/2024 (mają pierwszeństwo), a także absolwenci ze starszych roczników. Do udziału w Balu zapraszamy również członków Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Białostockiej.

Koszt udziału w imprezie to 250 złotych. Każdy uczestnik może zaprosić osobę towarzyszącą. Opłata za jej udział w Balu to także 250 złotych.

W tej cenie są:

• kieliszek szampana na start imprezy
  • kolacja (2 dania gorące, także w opcji wege)
  • zimne przekąski, sałatki
  • słodki stół
  • kawa, herbata, napoje

Alkohol we własnym zakresie.

O wspaniałą zabawę i oprawę na najwyższym poziomie zadba DJ, a cała impreza zostanie uwieczniona przez profesjonalnego fotografa, tak aby balowe wspomnienia pozostały z nami na długie lata!

Uwaga! Zapisy na Bal Inżyniera przyjmowane są tylko do 04.02.2024 r. Liczba miejsc ograniczona!

Formularz zgłoszenia oraz szczegóły dotyczące wniesienia opłaty za udział w balu znajdują się na stronie absolwenci.pb.edu.pl/bal-inzyniera

Zapisz się na Bal Inżyniera 2024

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: absolwenci@pb.edu.pl

(mr na podstawie: absolwenci.pb.edu.pl