Spotkanie Wigilijne Pracowników i Studentów Politechniki Białostockiej 14 grudnia 2023 roku

06-12-2023
2023-12_spotkanie-wigilijne_www
Rektor Politechniki Białostockiej dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB, zaprasza do udziału w tradycyjnym spotkaniu wigilijnym społeczności akademickiej.

14 grudnia 2023 roku (czwartek), w Centrum Nowoczesnego Kształcenia, o godzinie 13 w świątecznej atmosferze wysłuchamy przesłania duszpasterzy akademickich, zaśpiewamy kolędy z Chórem Politechniki Białostockiej pod dyrekcją prof. Wioletty Miłkowskiej oraz chórem Polifonia pod dyrekcją Aleksandry Szymaniuk, a także poczęstujemy się wigilijnymi potrawami.

Wcześniej, od godziny 12, zapraszamy do wspólnego ubierania naszej choinki przed Wydziałem Elektrycznym.

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą ubiegłorocznych, samodzielnie wykonanych bombek, które będą do odbioru w Dziale Promocji Politechniki Białostockiej (budynek Wydziału Informatyki, niski parter, pokój 035) od 11 grudnia (poniedziałek) w godz. 9-14.