Politechnika Białostocka obejmie patronatem klasy automatyków i robotyków w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Białymstoku

11-10-2023

17 września 2023 roku, o godz. 11.30, w Centrum Nowoczesnego Kształcenia, Politechnika Białostocka obejmie patronatem klasy kształcące w zawodzie technik automatyk i technik robotyk w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. kpt. Władysława Wysockiego w Białymstoku.

Wraz z podpisaniem umowy patronackiej Politechnika Białostocka obejmie patronatem edukacyjnym klasy kształcące w zawodzie technik automatyk i technik robotyk w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. kpt. Władysława Wysockiego w Białymstoku. Więcej informacji o korzyściach dla uczniów zespołu szkół mieszczącego się przy ul. Świętojańskiej 1 przedstawimy podczas konferencji prasowej połączonej z podpisaniem porozumienia.

Jednocześnie przypomnimy, że w ramach programu „Z technikum na Politechniki” Politechnicznej Sieci Via Carpatia każda szkoła ponadpodstawowa może odwiedzić wybrany wydział Politechniki Białostockiej czy wziąć udział w zajęciach dostosowanych do zainteresowań uczniów.

Więcej: https://pb.edu.pl/via-carpatia/dzialania/ksztalcenie/z-technikum-na-politechniki/

Przyszłych studentów może zainteresować propozycja zajęć pod nazwą „Wyrównać szanse”. Dzięki nim Uczelnia pomaga nowym studentom wyrównać różnice w poziomie wiedzy z zakresu nauk podstawowych, z takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, czy chemia.

Więcej: https://pb.edu.pl/via-carpatia/dzialania/ksztalcenie/wyrownac-szanse/

Podpisanie umowy patronackiej pomiędzy Politechniką Białostocką a Zespołem Szkół Zawodowych nr 2 im. kpt. Władysława Wysockiego w Białymstoku
17 września 2023 roku, godz. 11.30
Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej